Странице

8. 7. 2014.

Partizanovi rezervisti bolji od slovenačkog drugoligaša

Fudbaleri Partizana poslednji dan priprema će iskoristiti kako bi odigrali dva pripremna meča. Prvi je već odigran.

Rezervisti 'crno-belih' odmjerili su snage sa slovenačkim drugoligašem, Dravinjom. Poveli su već u 3. minutu nakon lijepe akcije koju Fofana završava golom na asistenciju mladog Bogosavca. U 14. minutu je sjajnu loptu u prostor Saše Markovića iskoristio Luka koji je sjajnim lobom savladao golmana za 2:0. Luka je nakon solo prodora postigao svoj drugi gol u 62. minutu za konačnih 3:0.

Partizan je tokom cijelog meča bio bolji rival, što je bilo i očekivano s obzirom na protivnika. Drugi i mnogo bitniji meč fudbaleri iz Humske odigraće u 18,00 časova protiv slovenačkog prvoligaša Gorice koji je i aktuelni osvajač tamošnjeg kupa.

Sredinom prvog poluvremena padala je jaka kiša uz jak vjetar, ali meč je nastavljen.

Partizan je igrao u sledećem sastavu: Kljajić (Živković od 46′), Pauljević, Ostojić, Stevanović, Bogosavac, Marković, Gulan, Luka, Ilić (Lukić od 46′), Fofana, Ninković (Šaponjić od 46′).