Program za 19.04.2014.

Kanal 1 - Uživo prenosi!


Program za 19.04.2014.

15:00 Fudbal(Serie A): Udinese - Napoli
17:00 Fudbal(Premijer liga BiH): Široki Brijeg - Borac
20:00 Košarka(KLS): Crvena zvezda - Radnički

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program za 19.04.2014.

13:30 Tenis(ATP Monte Carlo): mečevi
18:30 Fudbal(Premier league): Chelsea - Sunderland

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program za 19.04.2014.

Na Kanalu 3 se danas ništa neće emitovati!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pratite na našem blogu i najbolje sportske TV kanale iz svijeta - LISTA TV KANALA

Program za 17.04.2014.

Kanal 1 - Uživo prenosi!


Program za 17.04.2014.

16:00 Fudbal(JSL): Novi Pazar - Crvena zvezda
18:00 Fudbal(JSL): Partizan - Jagodina
20:30 Fudbal(Bundesliga): Eintracht Frankfurt - Hannover 96

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program za 17.04.2014.

10:30 Tenis(ATP Monte Carlo): mečevi
19:00 Košarka(Evroliga): Real Madrid - Olympiacos
21:00 Košarka(Evroliga): Barcelona - Galatasaray

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program za 17.04.2014.

Na Kanalu 3 se danas ništa neće emitovati!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pratite na našem blogu i najbolje sportske TV kanale iz svijeta - LISTA TV KANALA

Program za 16.04.2014.

Kanal 1 - Uživo prenosi!


Program za 16.04.2014.

20:00 Košarka(KLS): Mega Vizura - Crvena zvezda

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program za 16.04.2014.

10:30 Tenis(ATP Monte Carlo): mečevi
19:00 Fudbal(Kup Turske): Bursa - Galatasaray
21:30 Fudbal(Copa del Rey): Barcelona - Real Madrid
02:00 Košarka(NBA): Memphis - Dallas

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program za 16.04.2014.

Na Kanalu 3 se danas ništa neće emitovati!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pratite na našem blogu i najbolje sportske TV kanale iz svijeta - LISTA TV KANALA

Program za 13.04.2014.

Kanal 1 - Uživo prenosi!


Program za 13.04.2014.

15:00 Fudbal(HNL): Istra - Hr. Dragovoljac
17:00 Fudbal(Ligue 1): Reims - Saint-Etienne
19:00 Fudbal(HNL): Hajduk - Split
21:00 Fudbal(Ligue 1): Lyon - PSG

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program za 13.04.2014.

14:40 Fudbal(Premier league): Liverpool - Manchester City
17:10 Fudbal(Premier league): Swansea - Chelsea
19:00 Fudbal(Primera): Getafe - Atletico Madrid
21:00 Fudbal(Primera): Espanyol - Rayo Vallecano

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program za 13.04.2014.

Na Kanalu 3 se danas ništa neće emitovati!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pratite na našem blogu i najbolje sportske TV kanale iz svijeta - LISTA TV KANALA

Program za 12.04.2014.

Kanal 1 - Uživo prenosi!


Program za 12.04.2014.

16:00 Fudbal(JSL): Javor - Partizan
18:30 Fudbal(JSL): Napredak - Novi Pazar
20:45 Fudbal(Serie A): Roma - Atalanta

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program za 12.04.2014.

13:45 Fudbal(Škotski FA kup): Glasgow Rangers - Dundee United
16:00 Fudbal(Primera): Celta - Real Sociedad
18:00 Fudbal(Primera): Villareal - Levante
20:00 Fudbal(Primera): Granada - Barcelona
22:00 Fudbal(Primera): Real Madrid - Almeria

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program za 12.04.2013.

19:00 Fudbal(JSL): Crvena zvezda - Čukarički

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pratite na našem blogu i najbolje sportske TV kanale iz svijeta - LISTA TV KANALA